מסלול
מומלץ למוצ׳ילרים

the_world_is_mine

מסלול מומלץ למוצ׳ילרים

1. את המסלול הבא תתחילו מהעיר המרכזית פלאיה דל כרמן בה תעבירו את רוב הזמן שלכם, בתור התחלה תלונו בפלאיה כ-10 לילות ראשונים. כידוע, מפלאיה תוכלו לצאת לרוב טיולי היום והאטרקציות המומלצות.

2. היעד הבא במסלול הוא האי קוזומל, אי מיוחד וגדול המציע אטרקציות ימיות יחודיות לאי. לאי בית חב׳׳ד מעולה ומרכזי מאוד, מומלץ להעביר באי קוזומל כ-3 לילות, לשומרי שבת שבינכם שבוחרים להעביר את הסופ׳׳ש בקוזומל מומלץ לבחור מלון מרכזי מאחר שרוב המלונות המוכרים מרוחקים.

3. היעד השלישי יהיה העיר טולום, טולום נמצאת במרחק 45 דקות נסיעה מהעיר פלאיה דל כרמן לכיוון לגונה בקלאר. כמו בקוזומל גם בטולום מומלץ להעביר 3 לילות שבהם תוכלו להנות מרצועת המלונות המדהימה ומגוון חופים ואווירה פסטורלית.

4. היעד הבא המומלץ הוא לגונה בקלאר, הנקודה הכי יפה במקסיקו! לגונה בקלאר נמצאת במרחק 2.5 מהעיר טולום ובמרחק של 3 שעות מהעיר פלאיה דל כרמן. בלגונה בקלאר מומלץ להעביר לילה אחד או שניים ולחוות את האטרקציה המומלצת שנקראת ׳׳סאפ זריחה׳׳!

5. מכיוון שלגונה בקלאר נמצאת במרחק גדול מהיעדים הבאים מומלץ שתחזרו חזרה לפלאיה דל כרמן ל-5 לילות נוספים בהם תוכלו לצאת לאטרקציות נוספות, טיולי יום ועוד!

6. היעד השישי ברשימה הוא האי הולבוש המושלם! להובלוש תגיעו בעזרת מעבורת מעיר שנקראת צ׳יקילה. בהולבוש תוכלו להנות מטיולי סירות, סיורי חופים בעזרת ׳׳תוק תוק׳׳, צפייה בפלנקטונים זוהרים בחופים בשעות הלילה ועוד.. בהולבוש מומלץ שתעבירו כ2-3 לילות.

7. היעד המומלץ הבא הוא האי איסלא מוחרס, אחד האיים הכי מתויירים ומוכרים! האטרקציות של איסלא די דומות למה שהולבוש מציעה, גודלה של איסלא קטן מאוד אך עם זאת מטיילים נוהגים לישון באי 3-4 לפחות.
לאיסלא תגיעו דרך קנקון במעבורת שאורכת כ20 דקות.

8. היעד האחרון והמפנק ביותר – קנקון!
על קנקון בטח שמעתם יותר מכל יעד אחר ובצדק. קנקון מציעה מגוון ענק של מלונות על תקן הכל כלול, קנקון היא עיר מאוד גדולה אך עיקר החוויה בה היא רצועת המלונות הענקית שמציעה מגוון מועודנים, מסעדות מפנקות, חופים מיוחדים וריזורטים מפנקים.
בקנקון מומלץ שתעבירו 3-4 לילות! 

לסיכום: מסלול מומלץ למוצ׳ילרים מורכב בדרך כלל מ-25 עד 35 לילות ומשלב בתוכו את כל היעדים המומלצים לפרקים ארוכים יחסית.

המסלול מתאים ל-35-25 לילות

מסלול מותאם אישית

אנו במקסיגו מומחים בבניית מסלול מותאם אישית לכל מטרה! מעוניינים בבניית מסלול אישי וקבלת ייעוץ חינמי? לחצו על הכפתור!
מסלול חינמי !
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בווטסאפ
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב email
שיתוף באימייל
שיתוף ב telegram
שיתוף בטלגרם

 אולי תאהבו גם...

מסלול מומלץ לקבוצות

מסלול מומלץ לקבוצות

מספר הימים בכל יעד משפיע רבות על חווית הטיול לכן חשוב לדעת מה כל יעד מציע ומה לא לפניי בניית המסלול, בנינו לכם מסלול מומלץ לקבוצות!

קרא עוד »
מסלול מומלץ למשפחות

מסלול מומלץ למשפחות

מספר הימים בכל יעד משפיע רבות על חווית הטיול לכן חשוב לדעת מה כל יעד מציע ומה לא לפניי בניית המסלול, בנינו לכם מסלול מומלץ למשפחות!

קרא עוד »
מסלול מומלץ לזוגות

מסלול מומלץ לזוגות

מספר הימים בכל יעד משפיע רבות על חווית הטיול לכן חשוב לדעת מה כל יעד מציע ומה לא לפניי בניית המסלול, בנינו לכם מסלול מומלץ לזוגות!

קרא עוד »
מסלולים במקסיקו

מסלולים במקסיקו

מחפשים מסלולים במקסיקו? הגעתם למקום הנכון !
מלבד מחירים מעולים למלונות צוות מקסיגו אירגן לכם רשימה של 3 מסלולים במקסיקו , מחוז קינטנה רו !
מסלול לזוגות, לקבוצות ומסלול למשפחות.
בכל עת תוכלו ללחוץ על כפתור הווטסאפ ולהתחיל שיחה אישית עם נציג ללא עלות !

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *